Tradycyjnie w Ruszowie i okolicy zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Będzie to już 31 Finał – w tym roku gramy pod hasłem Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Jeżeli chcesz z nami zagrać i włączyć się do ekipy oraz pomóc w organizacji imprezy plenerowej przyjdź w piątek do Domu Kultury w Ruszowie na godzinę 19,00. Uruchamiamy również zbiórkę przedmiotów na licytację podczas imprezy plenerowej oraz do licytacji na Allegro. Można zaoferować również wykonanie usługi oraz różnych innych form dofinansowania.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji non – stop tj. Janusz Droś – szef sztabu (tel. 604 622 265),

Ania Jagiełlo (tel. 600 705 686),

Edytą Petrunio ( tel. 518 800 438)

oraz e-mail: osp-ruszow@o2.pl .

Więcej szczegółów już wkrótce – oj będzie się działo. Sie Ma – szef sztabu 2349 – Janusz Droś