Ekipa – JOT

Wykaz członków tworzących Jednostkę Operacyjno Techniczną (JOT) stan: listopad 2018 r.

1. Paweł Brac   szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, dowódca, naczelnika OSP, KPP, LPR

2. Rafał Baut   szkolenia: podstawowe

3. Piotr Badowski szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, KPP

4. Dominik Chojnacki   szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, LPR

5. Jacek Czajkowski szkolenia: podstawowe, kierowca

6. Krzysztof  Dąbrowski   szkolenia: podstawowe

7. Dobrzańska Aneta   szkolenia: podstawowe, LPR, płetwonurek CMAS P1, KPP

8. Droś Janusz    Szkoła Chorążych Pożarnictwa, szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, dowódca, naczelnika OSP, KPP, LPR

9. Robert Dziubak  – funkcjonariusz PSP  szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, KPP

10. Grzegorz Dziubak – funkcjonariusz PSP  szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, dowódca, KPP

11. Zbigniew Dziubak   szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, dowódca

12. Michał Fink   szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, KPP, płetwonurek CMAS P1

13. Jarosław Fusy  szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, dowódca, naczelnika OSP, KPP, LPR

14. Krzysztof Komarnicki   szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, KPP

15. Sebastian Kurzawa   szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, dowódca, naczelnika OSP, KPP, kierowca

16. Łukasz Mesjasz   szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, dowódca, LPR, płetwonurek CMAS P1

17. Rafał Mesjasz   Szkoła Aspirantów PSP, szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, dowódca, naczelnika OSP, KPP, LPR

18. Piotr Mizgała  szkolenia: podstawowe

19. Mariusz Mól   szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, dowódca

20. Najdek Bogusław   szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, dowódca, LPR

21. Najdek Krzysztof   szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne

22. Nikola Olszewska szkolenia: podstawowe

23. Stanisław Papież szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, kierowca

24. Patryk Pietras szkolenia:  podstawowe

25. Mariusz Popielarz   szkolenia: podstawowe

26. Piotr Sobek szkolenia: podstawowe, ratownictwo techncizne

27. Łukasz Stasiak szkoleniapodstawowe, ratownictwo techniczne, KPP

28. Ryszard Stasiak   szkolenia: podstawowe, kierowca

29. Bartłomiej Stelwach  szkolenia: podstawowe, KPP

30. Dariusz Stelwach szkolenia: podstawowe

31. Anna Szkudlarek szkolenia  podstawowe, LPR

32. Marcin Tomaszewski szkolenia: podstawowe

33. Maciej Wilgan szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, dowódca, naczelnika OSP, KPP, płetwonurek – instruktor M1

34. Krzysztof  Walkowiak  szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne

35. Janusz WilkPodoficer PSP  szkolenia: podstawowe, ratownictwo techniczne, dowódca, naczelnika OSP, KPP, LPR

36. Daniel Wróblewski szkolenia: podstawowe

37. Angelina Zielińska szkolenia: podstawowe, KPP