W tym roku podczas 30 finału WOŚP pieniążki zbieramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyk i leczenia wzroku u dzieci. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do zagrania w 30 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze ze skarbonkami będą na Państwa czekali w rejonie ul. Borowskiej, Śródmiejskiej w godzinach 8,00 – 8,45 oraz 12,15 – 13,00 oraz podczas imprezy plenerowej.O godzinie 17,00 wszyscy udajemy się na plac przy Domu Kultury w Ruszowie gdzie dopiero będzie się działo .Oprawę muzyczną oraz nagłośnienie zapewnia – Dj ToMaSGodzina 17,10 niesamowity taniec czarownic i nie tylko – grupa teatralna ,,Czwarta Ściana” z RuszowaGodzina 17,30 Joanna Iwanowska Rybarczyk – była wokalistka zespołu SumptuasticGodzina 18,00 występ młodzieży z DK Ruszów Godzina 19,00 licytacja gadżetów WOŚP i nie tylkoGodzina 19,20 Joanna Iwanowska Rybarczyk – część II występu specjalnie dla PaństwaGodzina 20,00 ,,Światełko do nieba” wspaniały pokaz tańca z ogniem –AhiKaa RuszówNa miejscu kiełbaski, gorący bufet, niezliczona ilość smakowitego ciasta oraz inne atrakcje. Serdecznie wszystkich zapraszamy – Oj będzie się działo – Sie Ma. Sztab 2349.Zapraszamy do licytowania na Allegro gdzie trwają już nasze aukcje internetowe.