Kochani, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ramach 30 finału zagra w Ruszowie i całej gminie. Sztab nr 2349 utworzony przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowie tworzą wolontariusze z OSP Czerwona Woda, OSP Stary Węgliniec, OSP Jagodzin i oczywiście MDP i OSP Ruszów przy wsparciu Domu Kultury i Towarzystwa Wspólnych Pomysłów w Ruszowie. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na imprezę plenerową 30.01.22 r. na plac przy Domu Kultury w Ruszowie od godziny 17,00 do godziny 20,30. Na miejscu muzyka, koncert niespodzianka, występy młodzieży oraz gorący bufet. W ramach ,,światełka do nieba” fantastyczny pokaz Fire Show o godzinie 20,00.

Bardzo prosimy o przekazanie przedmiotów, materiałów, kuponów, pomysłów na wielką licytację, która zostanie przeprowadzona na miejscu imprezy ok. godziny 19,00 oraz aukcjach Allegro. Tradycyjnie prosimy o nieodpłatne przekazanie ciast do bufetu oraz innych form wsparcia Przedmioty na licytację , ciasta i wszystkie sprawy  kontakt : Anna Jagiełło    tel. 600705686, Edyta Petrunio – tel.518800438 i Janusz Droś tel. 604622265 (Szef Sztabu).

W tym roku, podczas 30 finału pieniążki zbieramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyk i leczenia wzroku u dzieci.    

                                                 Oj będzie się działo, więcej szczegółów już wkrótce.

                                                      Sie Ma – Janusz Droś – Szef Sztabu 2349