Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowie serdecznie zaprasza do wstąpienia w szeregi naszej jednostki kandydatów do ochotniczej służby pożarniczej ( panie również mile widziane ). Gwarantujemy i zapewniamy cykl szkoleń oraz ćwiczeń, które są niezbędne do udziału w działaniach ratowniczo- gaśniczych oraz miłą, koleżeńską atmosferę. Nasza jednostka włączona jest do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego i posiada bardzo nowoczesne wyposażenie jak również zaplecze szkoleniowe, socjalne. Od wielu lat współpracujemy ze strażakami z Czech i Niemiec. Jeżeli masz ukończone 18 lat, dobry stan zdrowia i chcesz bezinteresownie służyć innym, zgłoś się do nas. W najbliższych dniach rozpoczyna się specjalistyczne szkolenie dla kandydatów na strażaków – ochotników w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu.

Zgłoszenia oraz dodatkowe informacje : Janusz Droś – Prezes OSP – telefon 604622265