W dniu dzisiejszym tj. 2 stycznia 2018 r. (wyjątkowo z opóźnieniem) ukazała się lista obdarowanych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z woj. dolnośląskiego podatkiem 1% przekazanym przez darczyńców podczas rozliczania deklaracji podatkowych PIT za rok 2016. Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowie otrzymała kwotę 2476,99 złotych co jest najlepszym wynikiem w naszym powiecie ( a 8 w woj. dolnośląskim) – co świadczy o Państwa zaufaniu i pozytywnej ocenie naszej służby dla mieszkańców.

Młodzi oraz dorośli strażacy z OSP Ruszów pragną serdecznie podziękować za przekazaną kwotę, która zostanie przeznaczona na dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu i odzieży ochronnej. Zbliżają się cztery kolejne miesiące rozliczania podatku dochodowego i wypełniania deklaracji PIT za rok 2017 – prosimy o nas pamiętać. My zawsze dajemy z siebie 100% a nam wystarczy 1% od Ciebie. Lista obdarowanych jednostek OSP w załączeniu.

1procent2017 – kliknij aby zobaczyć spis jednostek