Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ruszowie serdecznie zaprasza do wstąpienia w szeregi naszej jednostki kandydatów do służby pożarniczej ( panie również mile widziane ). Gwarantujemy i zapewniamy cykl szkoleń oraz ćwiczeń, które są niezbędne do udziału   w działaniach ratowniczo- gaśniczych oraz miłą, koleżeńską atmosferę. Nasza jednostka włączona jest do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego i posiada bardzo nowoczesne  wyposażenie jak również zaplecze socjalne. Od wielu lat współpracuje ze strażakami  z Czech i Niemiec. Jeżeli masz ukończone 18 lat, dobry stan zdrowia i chcesz bezinteresownie  służyć innym, zgłoś się do nas. W najbliższych dniach rozpoczyna się specjalistyczne szkolenie dla kandydatów na strażaków – ochotników w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  w Zgorzelcu.
Kontakt : telefon 604622265 lub e-mail:osp-ruszow@o2.pl