25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Już 15 stycznia 2017 roku orkiestra zagra na całym świecie i tradycyjnie w Ruszowie. Przy Zespole Szkół w Ruszowie został utworzony sztab 25 Finału WOŚP (Nr  sztabu 2349) pod przewodnictwem pomocnika Jurka Owsiaka – Janusza Drosia – Prezesa OSP Ruszów.

Podczas 25 Finału WOŚP pieniądze będą zbierane  „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólno pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”

 -25 lat grania Orkiestry to poważna część historii Polski. Przez ten okres pomogliśmy praktycznie każdemu szpitalowi w naszym kraju. To, że Orkiestra działa i to z tak dużą skutecznością, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki. Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków także  tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie – powiedział Jerzy Owsiak prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Jeżeli chcesz się włączyć do pracy sztabu, masz ciekawe pomysły i chcesz pomóc serdecznie zapraszam – Janusz Droś –  (tel. 604622265). Więcej informacji wkrótce.

wospska